Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

В Донецьку область прибув російський спецназ, – прес-центр штабу АТО

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

В Донецьку область прибув російський спецназ, – прес-центр штабу АТО

main

В районі міста Докучаєвськ Донецької області, який знаходиться (під контролем незаконних збройних формувань, з’явилася група військовослужбовців підрозділу спеціального призначення збройних сил Російської Федерації чисельністю близько 100 осіб. Про це повідомив прес-центр штабу АТО з посиланням на достовірні джерела.

Вони прибули з боку села Стила на чотирьох автомобілях “Камаз” і двох броньованих автомобілях ГАЗ-2330 “Тигр”. У штабі АТО нагадують, що перебування на території України кадрових російських військових є прямим і грубим порушенням мінських домовленостей і красномовним підтвердженням окупаційної агресивної політики Російської Федерації щодо України.

Протягом останньої доби проросійські неконтрольовані бандформування самопроголошених Донецької і Луганської народних республік продовжують обстріл позицій бійців Збройних сил України. Крім цього, терористи також обстріляли опорні пункти, розташовані на Світлодарській дузі. Так, у напрямку населеного пункту Зайцеве був проведений обстріл з мінометів калібру 120, а також 82-мм кулеметів і мінометів. А в Майорську обстріл проводився з великокаліберних кулеметів і гранатометів.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply