Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

В Бундестазі з’явилася петиція про визнання Голодомору геноцидом

Автор:

|

Квітень 30, 2019

|

Рубрика:

В Бундестазі з’явилася петиція про визнання Голодомору геноцидом

На інтернет сторінці парламенту ФРН з’явилася петиція щодо визнання геноцидом Голодомору в Україні 1932-1933 років. Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр закордонних справ України Павло Клімкін: “На веб-сторінці парламенту Німеччини з’явилася петиція щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Дякую мюнхенській громаді за ініціативу та всім українцям Німеччини за її підтримку”.

Глава МЗС також закликав українців у ФРН не стояти осторонь, адже кожен може підписати петицію, а хто знає німецьку мову – долучитися до її обговорення.

“Наш з вами, друзі, моральний обов’язок перед мільйонами невинних жертв Голодомору бачу в тому, щоб у світі жила пам’ять про них, про трагедію українського народу. Світ має знати правду про криваві, людожерські злочини радянського режиму, щоб бути в змозі реагувати на сучасні прояви сталінізму, які плекає нинішня російська влада”, – заявив Клімкін.

У листопаді 2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу. Актом геноциду Голодомор 1932–1933 років в Україні на міждержавному рівні крім України визнають 15 держав-членів ООН і держава Ватикан.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply