Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

В Берліні анонсували «нормандську зустріч»

Автор:

|

Лютий 08, 2017

|

Рубрика:

В Берліні анонсували «нормандську зустріч»

Цього разу в рамках відомого формату спілкуватимуться не глави держав, а міністри іноземних справ Німеччини, Франції, України та Росії. Політики зберуться, щоб обговорити ескалацію конфлікту на Донбасі та знайти спосіб припинити бойові дії. Очікують, що дипломати зустрінуться 16-17 лютого в Бонні (Німеччина). Про це заявив уповноважений уряду ФРН із співпраці з Росією Гернот Ерлер в інтерв’ю «Deutschlandfunk», що оприлюднене 8 лютого.

За словами пана Ерлера, необхідно перезапустити політичний процес щодо проблеми Донбасу задля досягнення абсолютного миру в регіоні. Політик очікує, що ймовірні переговори у «нормандському форматі» відбудуться в кулуарах зустрічі міністрів у рамках «великої двадцятки». А ще сподівається, що цей діалог стане кроком уперед до переговорів керівників чотирьох країн.

Гернот Ерлер також додав, що його розчаровує відсутність прогресу в питаннях втілення Мінських домовленостей. Як резюмував політик – за два роки їх існування практично не вдалося зупинити обстріли та реалізувати на ділі 13 пунктів документу.

Як відомо, ситуація на Донбасі останнім часом сильно погіршилася. Ескалація конфлікту відбулася поблизу Авдіївки, де останніми днями загинули десятки людей. А вчора бойовики вели обстріли близько 6 годин поспіль.

Світлини: Reuters/Alexandra Beckstein, 24tv.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply