Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

В Архангельську сталінізм стає на ноги

Автор:

|

Серпень 16, 2017

|

Рубрика:

В Архангельську сталінізм стає на ноги

 

У той час як український народ успішно здійснює декомунізацію, у сусідній Росії набирає сили зворотній процес. Тут не лише вдалися агресивно втілювати маніакальні мрії про відновлення радянської імперії, а й переслідують тих громадян держави, які мають об’єктивну думку про історичне минуле.

16 серпня Архангельський суд оштрафував на 15 тисяч рублів (понад $ 250) історика і координатора руху «Остання адреса» Дмитра Козлова. Підставою стало встановлення меморіальної таблички в пам’ять про слюсаря Івана Безсонова, репресованого і розстріляного мешканця одного з будинків у центрі міста. Дмитра Козлова визнали винним у порушенні вимог законодавства про охорону об’єктів культурної спадщини. Дерев’яний будинок, на якому встановлена ​​табличка, назвали «нововиявленим пам’ятником історії і культури», хоча водночас він вписаний у перелік призначених на знесення.

На думку Дмитра Козлова, за цією історією можуть стояти архангельські комуністи, які не так давно домоглися встановлення у місті пам’ятника Сталіну. Ці люди дуже не люблять, коли говорять про 30-ті роки як про час терору. Ймовірно, вони почали писати якісь скарги. «В установці пам’ятника Сталіну і в запереченні репресій вони бачать прояв своєї любові до батьківщини», – прокоментував Дмитро Козлов.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply