Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

В Англії знайдено місткість з «Новичком»

Автор:

|

Липень 13, 2018

|

Рубрика:

В Англії знайдено місткість з «Новичком»

Скотланд-Ярд у п’ятницю, 13 липня, повідомив, що поліція Великої Британії виявила в Еймсбері, у будинку отруєного Чарлі Роулі, маленький флакон з речовиною. Знахідку одразу ж передали для аналізу в лабораторію Портон-Даун. І експерти підтвердили, що вміст пляшечки відповідає за своїм складом бойовій отруйній речовині «Новичок».

Тепер буде проведено подальші тести, з метою встановити, чи належить ця речовина до тієї ж партії, якою отруїли Сергія і Юлію Скрипалів у березні. Правоохоронці продовжують розслідування, щоб отримати відповіді на запитання: звідки взялася ця пляшечка і як вона опинилася у будинку Чарлі Роулі.

Нагадаємо, що громадяни Великої Британії 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджес 3 червня були доставлені в лікарню з симптомами, схожими на ті, що з’являються при отруєнні нервово-паралітичною речовиною «Новичок». Постраждалим надавалася медична допомога у тій самій клініці, де лікували родину Скрипалів. 8 липня лікарі констатували смерть Дон Стерджес. 10 липня було оголошено, що Чарлі Роулі прийшов до тями, його стан залишається критичним, але загрози життю немає. Потерпілий вже дав перші свідчення поліції.

Світлина: експерти біля будинку Чарлі Роулі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply