Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

В Англії встановлено ще одне отруєння «Новичком»

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

В Англії встановлено ще одне отруєння «Новичком»

Британський міністр внутрішніх справ Саджид Джавід, виступаючи у четвер, 5 липня, у Палаті громад парламенту, заявив, що  двоє осіб постраждали днями від впливу тієї ж речовини, що й колишній подвійний агент Сергій Скрипаль та його дочка Юлія у березні цього року. Йдеться про нервово-паралітичну речовину «Новичок».

Чоловіка і жінку віком близько 40 років знайшли 30 червня у непритомному стані в приватному будинку в містечку Еймсбері, що неподалік Солсбері. Про те, що вони постраждали саме від «Новичка», стало відомо ввечері в середу, коли з лабораторії міністерства оборони надійшли результати дослідження проб.

За словами Саджида Джавіда, лікарі вчасно почали проводити відповідну терапію, спираючись на практику лікування Сергія і Юлії Скрипалів, які вижили після замаху. Міністр також наголосив, що «зараз, коли весь світ дивиться на Росію» через чемпіонат світу з футболу, російська влада повинна пояснити, що відбувається. Він назвав «неприйнятною» ситуацію, коли британські громадяни стають жертвами «випадкових чи навмисних» атак або змушені хвилюватися за свою безпеку.

Світлина: міністр внутрішніх справ Великої Британії Саджид Дравід.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply