Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

В Афінах кинули гранату в посольство Франції

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

В Афінах кинули гранату в посольство Франції

1110___05-2

Жертв немає. Постраждала одна людина – працівник служби охорони. Як зазначає АР, «Поліцейський, який був біля посольства, поранений. Він сидів усередині броньованого сторожового поста, поряд із входом до посольства». За даними місцевої газети Kathimerini, граната вибухнула за 3-4 метри від місця перебування постраждалого. З травмами ніг його доставили до лікарні. Загрози життю медики не вбачають. Що стосується самої будівлі, то вона значних ушкоджень не зазнала.

Як пишуть засоби масової інформації, напад вчинили двоє невідомих, що проїжджали на мотоциклі. Транспортний засіб зловмисники залишили неподалік – біля центру діяльності анархістів. Та поки що жодне з терористичних угрупувань не взяло на себе відповідальність за вчинені дії. На місце події прибули експерти-криміналісти та сапери. Рух в межах району перекрито, поліцейські оточили район. Зазначимо, посольство Франції знаходиться на проспекті Васіліссіс Софіас. Це безпосередньо у центрі столиці.

Нагадаємо, нещодавно, 12 жовтня, в Афінах зловмисники підірвали книжковий магазин. Одне з грецьких видань вбачало у цьому «почерк» анархістів.

Світлини: EPA/UPG.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply