Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

В Афганістані звільнено півтори сотні заручників

Автор:

|

Серпень 20, 2018

|

Рубрика:

В Афганістані звільнено півтори сотні заручників

Афганські чиновники офіційно оголосили, що у понеділок, 20 серпня, армійські підрозділи звільнили 149 осіб, які кількома годинами раніше у провінції Кундуз були захоплені рухом «Талібан». Бойовики зупинили три автобуси і викрали пасажирів, що прямували в Кабул відзначити свято Ід аль-Адха.

Урядові війська провели спецоперацію зі звільнення заручників. За заявою афганської влади, під час перестрілки вбито 7 талібів. Наразі 21 заручник залишається в руках у викрадачів.

Інцидент стався всупереч пропозиції афганського уряду укласти тримісячне перемир’я. Таліби відповіли відмовою на заклик до припинення вогню, проте пообіцяли звільнити сотні полонених з нагоди наближення ісламського свята жертвопринесення, що відзначається цього тижня.

Після виведення в 2015 році з Афганістану значного числа військовослужбовців НАТО внутрішній конфлікт в країні загострився. Пентагон неодноразово заявляв, що російська влада надає підтримку талібам під виглядом допомоги в боротьбі з афганським осередком терористичного угрупування «Ісламська держава». Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав подібні звинувачення безпідставними.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply