Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

«Утікайте. Ховайтеся. Чиніть опір»

Автор:

|

Листопад 28, 2016

|

Рубрика:

«Утікайте. Ховайтеся. Чиніть опір»

1128___07-3

Таким було перше повідомлення в офіційному «Твіттері» Університету штату Огайо в місті Колумбу. 28 листопада на його території було помічено, як спершу твердили, невідомого стрільця. Пізніше пожежна служба Колумбуса поінформувала, що з університетського кампусу госпіталізовано семеро осіб. Ситуація була насправді тривожною. Адже небезпека загрожувала дуже багатьом – чисельність студентів у цьому навчальному закладі сягає 60 тисяч. Отож, його територія оперативно була оточена поліцейськими і пожежними автомобілями. Сюди були стягнуті загони спеціального призначення SWAT, службові собаки. Використовували навіть гелікоптер.

Приблизно через годину через «Твіттер» оголосили, що кампус знову відкритий, перебувати у ньому безпечно, однак усі заняття на цей день скасовано. Загроза справді минула – патрульний застрелив нападника. З’ясувалося, що всупереч першому повідомленню, той не мав вогнепальної зброї. Під’їхав до будівлі інженерного факультету на автомобілі і збив кількох перехожих. А потім накинувся на людей з ножем. Загалом поранив дев’ятьох, один з них – у критичному стані.

Мотиви злочину не встановлені. Особа нападника попередньо з’ясована. Це 18-річний студент університету, біженець із Сомалі, у США перебував на законних підставах.

Світлини АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply