Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Усюди встигають «Небайдужі серця»

Автор:

|

Січень 14, 2017

|

Рубрика:

Усюди встигають «Небайдужі серця»

0114___08--2

Акцію з такою назвою соціально-активні мешканці міста Миколаєва провели 14 січня, у перший день Нового року за старим стилем. Її основними організаторами стали Міла Юрченко, Саміра Мороз та Сергій Валяренко. З привітаннями та святковою концертною програмою у стилі давніх народних традицій волонтери встигли відвідати того дня кілька адрес.

З маланкуванням та щедруванням завітали до самотніх та літніх людей у геріатричний пансіонат. Для бабусь та дідусів, які тут живуть, цей день став подвійним святом. Адже вони особливо раді гостям, будь якій нагоді поспілкуватися, хоч на коротку мить повернутися думками у власну молодість. А в гості прийнято ходити з гостинцями, особливо на свято. Так що було й частування.

Ще на території геріатричного пансіонату знайшли прихосток 8 сімей-переселенців. У них теж є діти, люди похилого віку. Тут до активістів приєдналася й голова обласної ради Вікторія Москаленко, яка теж прийшла з подарунками.

Завітав казковий вертеп і до морських піхотинців 406-ї окремої артилерійської бригади Військово-морських сил України. А от тут вже взялися частувати гостей самі вдячні за привітання військові. Й не лише цукерками та фруктами, а й піснею «Воїни Світла».

Світлини: «День».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply