Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Успішна робота українських мінерів

Автор:

|

Лютий 04, 2019

|

Рубрика:

Успішна робота українських мінерів

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у понеділок, 4 лютого, що попередньої доби російсько-терористичні війська дев’ять разів порушували режим припинення вогню. У тому числі двічі із застосуванням забороненого Мінськими угодами озброєння.

Ворог учора вів прицільний вогонь з автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї, а також з мінометів калібру 82 міліметри. Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Павлопіль. Новоселівка, Вільний, Новотошківстке, Луганське, Зайцеве, Золоте-4 і Кримське. Жоден український військовослужбовець не постраждав.

Українські підрозділи відкривали вогонь у відповідь. За даними розвідки, учора вбито трьох окупантів.

Вночі поточної доби ворожих обстрілів не зафіксовано. .

На facebook-сторінці прес-центру ООС Державна служба України  з надзвичайних ситуацій (ДСНС) розповіла, що впродовж минулого тижня підрозділами надзвичайників на території Донецької та Луганської областей очищено майже 40 гектарів території, виявлено та знешкоджено 16 вибухонебезпечних предметів. Таким чином забезпечено щоденний доступ персоналу Донецької фільтрувальної станції на робочі місця. Окрім того, мінери подбали і про рівень безпеки місцевого населення.

Світлина: мінер за роботою

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply