Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

Уряд Японії у повному складі подав у відставку

Автор:

|

Серпень 03, 2017

|

Рубрика:

Уряд Японії у повному складі подав у відставку

У четвер, 3 серпня, це стало головною новиною у царині світової політики. На позачерговому засіданні японського уряду всі його члени подали заяви, які прийняв прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе.

До цієї процедури вдалися  для здійснення перестановок у кабінеті міністрів. Їх необхідність пов’язана з різким падінням довіри до уряду і самого його очільника. У 2012 році рейтинги Сіндзо Абе, який тоді повернувся на посаду прем’єра після п’ятирічної перерви, були надзвичайно високими. Вони не опускалися нижче 50%, а в певні періоди досягали 70%. Однак нещодавнє опитування показало падіння рейтингу правлячої Ліберально-демократичної партії (ЛДП), лідером якої є Сіндзо Абе, до 30%.

Зміни в урядовій команді буде здійснено без затримок. Прем’єр-міністр фактично вже схвалив новий склад, замінивши 14 з 19 міністрів. Зокрема, на посаду міністра закордонних справ призначений ветеран японської політики Таро Коно. Він раніше очолював парламентський комітет з міжнародних справ. Освіту отримав у США і відомий міцними зв’язками з Вашингтоном.

Кремль з тривогою стежить за падінням рейтингу правлячої у Японії партії. Вважається, що Росія зацікавлена ​​в тому, аби Сіндзо Абе залишився при владі, так як при ньому тримається курс на економічне зближення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply