Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Уряд Росії прийняв рішення зменшити громадянам прожитковий мінімум

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Уряд Росії прийняв рішення зменшити громадянам прожитковий мінімум

main

До 2015 року кількість росіян, чиї доходи знаходяться нижче прожиткового мінімуму, перевищила 19 мільйонів чоловік.

Уряд Росії вирішив змінити ситуацію, встановивши прожитковий мінімум у розмірі 9 452 рублів, що на 221 гривню менше суми,  встановленої раніше. Відповідна інформація розміщена в постанові кабінету міністрів, на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Згідно даних Росстату, середній розмір грошових доходів росіян у січні поточного  року склав 21 365 рублів. Ця сума складається з доходів без урахування обов’язкових платежів з поправкою на інфляцію. Порівняно з січнем минулого року даний показник виріс на три відсотки. При цьому середня зарплата в Росії в номінальному виразі збільшилася на 3,1 відсотка. У реальному вираженні, як зазначають експерти, вона зменшилася на 6,1 відсотка.

Зазначимо, понад 25% росіян, у зв’язку з фінансовою кризою, вимушені скоротити витрати на товари першої необхідності та продукти харчування, про що свідчать дані опитування дослідницького холдингу “Ромир”.

А міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings повідомляє, що економіка Росії скоротиться цього року на 1,5%, хоча ще в грудні минулого року Fitch пророкувало зростання російського ВВП на 0,5%.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply