Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Уряд проти блокади «торгівлі з окупантами»

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

Уряд проти блокади «торгівлі з окупантами»

У середу, 15 лютого, відбулося позачергове засідання Кабінету міністрів України, наслідком якого стало запровадження надзвичайних заходів у сфері енергетики, що викликане  блокадою постачання вугілля з Донбасу. Вона триває вже впродовж кількох тижнів. Під приводом протесту проти контрабанди і торгівлі з ватажками окупованих територій, перекрито залізничні колії. Акції проводять групи активістів, до числа яких входять колишні учасники АТО і окремі народні депутати України.

Оцінюючи ситуацію, прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив: «Блокадою щось добитися неможливо. Можливо вдарити по економіці України, українських громадянах, які будуть потерпати без тепла і світла, але не по контрабанді. Це не системне рішення і я переконаний у тому, що це рішення проти української держави».

До надзвичайних заходів уряд вдається з метою обмежити використання антрацитового вугілля, що поставляється з Донбасу, зменшити на теплових електростанціях (ТЕС) навантаження на блоки, що працюють на антрациті й завантажити блоки, які працюють на іншому вугіллі, розширити виробництво енергії атомними електростанціями. Не виключено, що доведеться вдаватися до таких непопулярних заходів як тимчасові відключення електрики.

За підрахунками фахівців, запасів антрациту на складах ТЕС вистачить приблизно на 40 діб роботи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply