Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Уряд ФРН стає збоку від «Північного потоку»

Автор:

|

Січень 18, 2019

|

Рубрика:

Уряд ФРН стає збоку від «Північного потоку»

Агенція DPA оприлюднила у п’ятницю, 18 січня, інтерв’ю з міністром економіки Німеччини Петером Альтмайєром. Він спокійно відреагував на листи посла США Річарда Гренелла, який пригрозив санкціями німецьким компаніям, що беруть участь в будівництві газопроводу «Північний потік-2».

Петер Альтмайєр зазначив, що значна частина газопроводу пройде в міжнародних водах,  необхідні дозволи окремих держав вже отримані. А далі наголосив: «У федерального уряду є зобов’язання не втручатися в такого роду підприємницькі проекти». За словами чиновника, у Берліні враховують і обґрунтовану стурбованість України, яка і після будівництва нового газопроводу повинна залишитися країною-транзитером газу. Міністр запевнив, що під час своїх візитів до України та Росії він підготував ґрунт для прямих переговорів з цього питання між Москвою, Києвом і Єврокомісією.

Критики «Північного потоку-2» не без підстав побоюються, що після запуску нового газопроводу Росія припинить постачати газ через Україну і тим самим позбавить цю державу отримуваних за транзит коштів.

Світлина: Петер Альтмайєр.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply