Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Уряд Британії розробив план протидії “червоним грошам”

Автор:

|

Квітень 29, 2019

|

Рубрика:

Уряд Британії розробив план протидії “червоним грошам”

Уряд Великої Британії розробив комплекс дій для того, щоб захистити британських перів від “червоних грошей”, розповідає газета The Times. Нові правила вимагають від членів Палати лордів в повному обсязі розкривати свої ділові зв’язки з РФ і Китаєм. За словами міністра оборони країни, нові правила необхідні для забезпечення прозорість політичної системи і для захисту Британії від гібридних атак держав-противників.  Як повідомляє видання, про це стало відомо вчора, коли міністр безпеки Великої Британії Бен Уоллес заявив, що Сполучене Королівство має “закрити лазівку, яку використовують ворожі сили”.

Сьогодні члени Палати лордів, на відміну від депутатів Палати громад, не повинні декларувати свої доходи, отримані від іноземних компаній, і розкривати кінцевих бенефіціарів підприємств, на які вони працюють. Нове законодавство з протидії шпигунству, частиною якого і будуть вимоги до членів Палати лордів, також полегшить висилку іноземних шпигунів, навіть якщо вони знаходяться у Великій Британії за офіційними візами. Times пише, що співробітники китайської компанії Huawei або китайських фінансових установ, наприклад, можуть бути видворені, якщо з’ясується, що вони працюють на китайську розвідку.

В інтерв’ю газеті Уоллес заявив: “Країни, які прагнуть підірвати Захід, використовують вразливі місця в його політиці та ЗМІ. У Великій Британії сильні засоби масової інформації, але одне з наших слабких місць ー відсутність прозорості  політичної системи”. Саме ці дірки міністр хоче закрити, щоб відкритість суспільства і економіку країни не можна було використовувати їм на шкоду. Депутати Палати громад, раніше ініціювали розслідування щодо кількох перів про зв’язки з Росією, вони хотіли, щоб лордам взагалі заборонили мати інтереси в Росії.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply