Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Уроки безпеки для українських дітей

Автор:

|

Листопад 24, 2018

|

Рубрика:

Уроки безпеки для українських дітей

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у суботу, 24  листопада, розповідає про візит групи офіцерів української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) до Соледарської загальноосвітньої школи №13. Гості провели із школярами бесіду щодо видів вибухонебезпечних предметів й речовин та правил поведінки у разі їх знаходження.

Начальник штабу – перший заступник керівника СЦКК полковник Андрій Яковенко розповів про види боєприпасів, причини знаходження вибухових залишків в землі та небезпечність ігор з такими предметами. А потім усі спільно обговорили алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів. Для дітей з прифронтової території ці знання можуть врятувати здоров’я, а то й життя. Також офіцери подарували кожному учневі по щоденнику та збірці коміксів на тему протимінної безпеки.

А з оприлюдненого того ж дня ранкового зведення з лінії фронту дізнаємося, що протягом минулої доби російсько-терористичні війська 11 разів відкривали вогонь по наших позиціях. При цьому двічі застосували заборонене Мінськими угодами озброєння.

Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Березове, Станиця Луганська, Кримське, Золоте, Троїцьке, Піски, Верхньоторецьке, Мар’їнка. Два військовослужбовці Об’єднаних Сил отримали поранення.

За даними нашої розвідки, вчора убито двох бойовиків, а ще одного – поранено.

Світлини: урок безпеки у Соледарській школі №13.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply