Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Ультиматум Кремлеві від британського прем’єра

Автор:

|

Березень 12, 2018

|

Рубрика:

Ультиматум Кремлеві від британського прем’єра

Виступаючи у понеділок, 12 березня, перед депутатами Палати громад, очільниця уряду Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичним речовиною, розробленою у Росії. Вже навіть ідентифіковано отруту – вона належить до тих нервово-паралітичних речовин, що мають назву «Новичок».

Оголошено й ультимативну вимогу. Росія повинна завтра, 13 березня, до вечора пояснити, яким чином сталося отруєння колишнього полковника російського Головного розвідувального управляння (ГРУ), який працював на британську розвідку, Сергія Скрипаля, а також його дочки Юлії.

У зовнішньополітичне відомство Сполученого Королівства був викликаний російський посол. Від нього зажадали роз’яснень – йдеться тут про безпосередні дії Російської Федерації проти Великобританії чи Москва не забезпечила належний контроль за нервово-паралітичною речовиною і та виявилася у третіх осіб.

Висловлено навіть припущення, що «Росія вважає деяких перебіжчиків легітимними цілями для вбивства». І тепер, якщо офіційна Москва не надасть вартої довіри відповіді, отруєння Сергія Скрипаля буде вважатися протизаконним використанням російською державою сили на території Великобританії.

Світлина з сайту «Deutsche Welle»: виступає Тереза Мей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply