Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

«Укрзалізниця» планує піднімати тарифи

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

«Укрзалізниця» планує піднімати тарифи

uz-international

З наступного року, найімовірніше, тарифи на вантажні та пасажирські перевезення зростуть на 25% та 35%. Таку індексацію вже закладено в проект фінансового плану акціонерного товариства на 2017 рік та схвалено Міністерством інфраструктури України. Поки що очікують на погодження від Мінфіну та Мінекономрозвитку, повідомляє у коментарі для «УНІАН» Олександр Федоренко, директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України.

Підвищення цін є вимушеним заходом через зростання вартості продукції, потрібної для функціонування залізничної галузі. Також чиновник відзначив, що основний фонд організації зношений приблизно на 90%. Тому через потребу вдосконалення безпеки руху та й самого рухомого складу тарифи будуть більшими, ніж зазвичай.

Зазначимо, «Укрзалізниця» неодноразово підвищувала тарифи протягом останніх двох років. Так, 30 квітня поточного року вантажні перевезення стали коштувати на 15% дорожче. У 2015 – на 30%, а в 2014 – на 12,5%. У зв’язку з цим основні промислові підприємства зверталися до уряду з пропозицію введення мораторію на підвищення тарифів «Укрзалізниці» у 2016 році.

Додамо, що нещодавно керівник «Укрзалізниці» польський менеджер Войцех Балчун заявив, що проти нього готують інформаційну атаку. «Підозрілі» думки кількох депутатів справді з’явилися у мережі.

Світлини: radio24.ua, «Укрзалізниця».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply