Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Українцям збільшать «посилковий податок»

Автор:

|

Листопад 23, 2018

|

Рубрика:

Українцям збільшать «посилковий податок»

Щойно прийняте Верховною Радою рішення у п’ятницю, 23  листопада, активно обговорюють у електронних ЗМІ. Йдеться про відчутне зниження ліміту, на який українці можуть замовляти і отримувати посилки з-за кордону, не сплачуючи при цьому податків.

За наразі чинними нормами, при загальній вартості вмісту посилки понад 150 євро ($171), необхідно додатково сплатити 35% від суми перевищення ліміту. З 1 липня 2019 року будуть оподатковуватися посилки вартістю понад 100 євро ($114).

Голова парламентського комітету питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пояснила таке рішення потребою боротьби з контрабандою і запевнила, воно не вплине на людей, які замовляють товари з-за кордону для себе. За її словами, новація стосуватиметься виключно тих партій товарів, які під виглядом посилок ввозяться для продажу через магазини.

Натомість координатор Податкового комітету Європейської Бізнес Асоціації Наталія Артемчук не побачила у зниженні ліміту на неоподатковані посилки заходів боротьби з контрабандою. Вона зазначила у коментарі для «BBC News Україна», що ті, хто порушував податкове і митне законодавство, будуть і далі це робити, розбиваючи партії товару або занижуючи їх реальну вартість.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply