Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Українцям краще не їздити у Білорусь

Автор:

|

Жовтень 25, 2018

|

Рубрика:

Українцям краще не їздити у Білорусь

Такий висновок можна зробити із слів міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. У четвер, 25  жовтня, інтернет-видання «Острів» наводить уривки з інтерв’ю, яке очільник нашого зовнішньополітичного відомства під час свого робочого візиту до Варшави дав польській газеті «Rzeczpospolita».

Відповідаючи на запитання кореспондента про арешт у Білорусі українського журналіста за підозрою у шпигунстві та затримання й екстрадицію у Росію українського блогера, Павло Клімкін заявив: «Це свідчить, що перебування громадян України на території Білорусі є потенційно небезпечним, і про це ми говоритимемо з Мінськом».

Українській міністр пов’язав це з тим, що у Білорусі діють кремлівські структури і Росія присутня там у сфері безпеки. Однак наголосив, що у двосторонніх політичних та економічних українсько-білоруських відносинах обидві країни не мають значних проблем. Тут йдеться про Росію, яка намагається дестабілізувати центрально-східну Європу, а також спровокувати поділ у Євросоюзі. «Вважаю, що це наш спільний українсько-польський виклик, і тому ми повинні співпрацювати у нашому регіоні», – зазначив Павло Клімкін.

Світлина: міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply