Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 24, 2021

Українців закликають до обережності у воді

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

Українців закликають до обережності у воді

Сайт «ВВС-Україна» 10 серпня з посилання на Державну службу з надзвичайних ситуації (ДСНС) повідомляє скорботну статистику – цього року в українських водоймах вже загинули 714 людей, у тому числі 74 дитини.

Як наголошують рятувальники, найчастіше причиною нещасних випадків на воді стає недотримання правил безпечної поведінки. А до них, перш за все, відносять купання у не обладнаних для цього місцях та купання у нетверезому стані. Ще дорослі нерідко залишають маленьких дітей без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки або ж дозволяють дітям самостійно відвідувати водойми.

ДСНС б’є на сполох, закликає до обережності і розповсюджує правила безпеки під час відпочинку біля водойм. Зокрема наголошують, що відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах. Треба також дотримуватися нескладних норм: температура води повинна бути не нижче +17°С, не слід перебувати у воді понад 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин.

Спеціальні служби рятування у воді працюють у місцях масового відпочинку, постійно здійснюють профілактичну інформаційно-роз’яснювальну роботу. І все ж нагадують, що найкращою гарантією від нещасного випадку є власна обережність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply