Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Українців у Польщі стає щораз більше

Автор:

|

Серпень 10, 2016

|

Рубрика:

Українців у Польщі стає щораз більше

PL-2

Вони становлять зараз найбільш чисельну групу іноземців, котрі перебувають там на підставі відповідних посвідок. Таку інформацію оприлюднив сайт «Польське радіо», отримавши її в Управлінні у справах іноземців у Варшаві.

У Польщі взагалі стає щораз більше іноземців, що отримали дозволи тимчасового та постійного перебування. Якщо у 2013 році їх було 146 тисячі, то у 2016-му це число вже перевищило 234 тисяч. Ось що сказав речник Управління Якуб Дудзяк: «Найчисельнішу групу становлять громадяни України. Ці дані не враховують осіб, котрі перебувають у Польщі на підставі віз». Якщо скласти своєрідний рейтинг іноземців з легалізованим проживанням, то українці (84 тис.) набагато випереджають німців, що розташувалися на другому місці (23 тис.). Далі йдуть громадяни Білорусі (11 тис.), Росії (10 тис.), В’єтнаму (9 тис.), Італії (7 тис.), Китаю (6 тис.), Франції (5,5 тис.), Великобританії та Болгарії (по 5 тис.).

Найбільш швидке зростання видачі посвідок на право проживання у Польщі теж зафіксоване серед громадян України. У 2013 році вони становили одну п’яту всіх іноземців у Польщі, а нині вже 36 відсотків. Звідси й компетентний висновок Якуба Дудзяка: «Найбільший імміграційний потенціал мають громадяни України, котрі, ймовірно, наприкінці 2016 року будуть володіти приблизно 100 тисячами посвідок на проживання».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply