Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Українців очікує чергова хвиля мобілізації – Генштаб ЗСУ

Автор:

|

Березень 29, 2016

|

Рубрика:

Українців очікує чергова хвиля мобілізації – Генштаб ЗСУ

павр

У Генштабі Збройних сил України до кінця березня підведуть підсумки прийому військовослужбовців за контрактом і визначать потребу в 7-й хвилі мобілізації. Як повідомив речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, ймовірно, знадобиться мобілізувати ще від 5 до 10 тисяч осіб.

«Згідно нещодавній інформації, на контракт записалося близько 14 тисяч осіб. В кінці березня ми зробимо вибірку за кількістю контрактників, і тоді буде прийматися рішення про мобілізацію. Через пару днів у нас буде чітке розуміння картини. Імовірно, знадобиться мобілізувати від 5 до 10 тисяч осіб», – повідомив Селезньов.

«В жодному разі серед покликаних на військову службу не буде громадян України з проблемами зі здоров’ям або тих, що мають законні підстави для відстрочки. У нас колосальний мобілізаційний ресурс. Приміром, протягом 6-ї хвилі мобілізації ми закликали 210 тисяч чоловік, при тому, що населення України становить 45 мільйонів. Наш мобрезерв дозволяє повністю забезпечити мобілізаційні потреби держави», – заявив Селезньов, який також додав, що динаміка набору на контракт досить позитивна.

За словами Селезньова, строки мобілізації будуть відомі, коли президент Порошенко прийме відповідне рішення, але безумовно – протягом весни. Він нагадав, що під демобілізацію 4-ї хвилі потрапляє майже 40 тисяч військовослужбовців.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply