Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Українці за останні два роки дуже змінилися психологічно – Пайетт

Автор:

|

Березень 25, 2016

|

Рубрика:

US Vice President Joe Biden in Ukraine

За минулі два роки після Революції Гідності українці продемонстрували непохитну рішучість зробити свою батьківщину демократичною і процвітаючою європейською країною. Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайетт.

Головні зміни, які відбулися з українцями – це настрій і рішучість людей на практиці реалізувати свій європейський вибір, про який заявив Майдан, вважає дипломат. Багато за останні два роки змінилося в українцях, але головні зміни – в області психології, менталітету. Українському народу ще багато належить зробити для реформування своєї країни – побороти корупцію, домогтися верховенства права, реформувати державні органи та багато іншого, але настрій українців показує, що це їм під силу. «Я впевнений, що 2016 рік буде свідченням і доказом того, що повернення назад не буде», – підкреслив Пайетт.

Цю оцінку американський посол дав в ході візиту в Одесу, де він взяв участь у роботі міжнародного форуму «Гібридні рішення щодо безпеки в Чорноморському регіоні». Посол зізнався, що сильно вражений українськими реформаторами, що борються з олігархічною системою, яка склалася в країні протягом двох десятків років. «Такі політики є справжніми архітекторами змін і реформ в Україні», – вважає американський дипломат.

У висновку Джеффрі Пайетт закликав українців продовжувати реформи, пообіцявши, що «США завжди будуть поруч, підтримуючи вас на шляху європейського вибору».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply