Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Українці вражені вірусом недовіри

Автор:

|

Січень 23, 2018

|

Рубрика:

Українці вражені вірусом недовіри

Про це засвідчило презентоване 23 січня у Києві опитування фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва й соціологічної служби Центру Разумкова. За його результатами 67% громадян держави вважають, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19% вірять, що такі лідери вже є. До числа названих потрапили два артисти – лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук та керівник гумористичного проекту «Квартал-95» Володимир Зеленський.

Найбільшу недовіру респонденти висловили до Арсенія Яценюка (баланс довіри/недовіри становить –81%), Арсена Авакова (–75%), Олександра Турчинова (–75%), Юрія Луценка (–75%), Андрія Парубія (–72%).

Ледь не в усіх політиків рівень недовіри зростає. Назвемо трійку тих, у кого цей процес відбувається найбільш виразно. У Юрія Луценка баланс погіршився на 32%, у Андрія Парубія – на 30% і Ірини Геращенко – на 24%.

Із політичних інститутів найгіршу оцінку за довірою отримали: Верховна Рада України (–76 %), державний апарат (–75%), політичні партії (–71%), уряд (–65%), президент України (–60%). До лідерів недовіри також потрапили суди (–75%) та прокуратура (–74%).

Світлина: двоє з числа лідерів антирейтингу довіри – Арсеній Яценюк і Юрій Луценко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply