Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Українці відкривали вогонь на ураження

Автор:

|

Серпень 22, 2017

|

Рубрика:

Українці відкривали вогонь на ураження

Число ворожих обстрілів учора порівняно з неділею дещо знизилося. Однак ситуація на фронті далі залишається напруженою й вимагає від наших бійців максимальної пильності та влучності. Саме так, бо у відповідь на зухвальство окупантів українські підрозділи адекватно реагують, стріляючи на ураження, щоб примусити замовкнути вогневі засоби супротивника.

Як інформує 22 серпня чергове зведення прес-центру штабу АТО минулої доби терористичні проросійські формування відкривали вогонь 30 разів. За вже звичною останнім часом тактикою, їх активність особливо зростала ближче до вечора.

Епіцентром напруженості залишається Донецький напрямок. Зокрема, захисників  Авдіївської промзони сепаратисти обстрілювали з мінометів, гранатометів, стрілецької зброї і зенітної установки з вечора і майже до опівнічної пори. Озброєння бойових машин піхоти (БМП) ворог застосовував поблизу селища Зайцеве, а по шахті Бутівка було випущено до пів сотні мін. З мінометів загарбники гатили й на Луганському та Приморському напрямках. Надійшла і скорботна звістка – загинув один український військовослужбовець. Окрім того, ще одного під час ворожого обстрілу поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply