Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Українці скоро дізнаються імена замовників вбивства Гонгадзе – ГПУ

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

Українці скоро дізнаються імена замовників вбивства Гонгадзе – ГПУ

http://photo.unian.net

У ГПУ обіцяють незабаром розкрити громадськості імена замовників вбивства Георгія Гонгадзе.

Вчора, 27 березня, в ефірі програми новин представник Генпрокуратури України Юрій Столярчук повідомив, що слідство в найближчий час зможе озвучити імена тих, хто стояв за організацією вбивства Гонгадзе.

До цих пір найбільш високопоставленим обвинуваченим у справі про вбивство Гонгадзе був генерал Пукач, проте слідство вважає, що він лише виконавець волі колишніх високопоставлених державних осіб, які вирішили позбутися журналіста.

Нагадаємо, Георгій Гонгадзе зник у Києві у вересні 2000 року. Через кілька місяців у Київській області було виявлено тіло чоловіка без голови. Експертиза показала, що вбитим є Гонгадзе.

У 2013 році генерал Пукач, звинувачений у вбивстві Гонгадзе, був засуджений на довічний термін позбавлення волі. Заслухавши вирок, засуджений сказав, що поруч із ним на лаві підсудних повинні були знаходитися і інші люди – ті, хто віддав йому наказ на усунення журналіста.

Тіло Гонгадзе були поховане в Києві на минулому тижні, 22 березня, через 16 років з моменту його вбивства.

Вбивство Гонгадзе стало одним з найбільш резонансних і таємничих в Україні. Незважаючи на засудження Пукача, багато хто вважає, що поки не будуть заарештовані організатори цього злочину, справа не може рахуватися розкритою.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply