Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Українці на ворожі обстріли відповідали

Автор:

|

Січень 13, 2018

|

Рубрика:

Українці на ворожі обстріли відповідали

Прес-центр штабу АТО у суботу, 13 січня, повідомляє, що  минулої доби російсько-терористичні війська 10 разів відкривали вогонь по оборонних укріпленнях Збройних Сил України. Вели його прицільно. Тому, коли виникала загроза життю і здоров’ю наших військовослужбовців, вони адекватно реагували, придушуючи активність ворога. Загалом так довелося чинити у п’яти випадках.

Наведемо кілька бойових епізодів. Близько двох годин контрольовані Кремлем бандформування обстрілювали українські позиції поблизу Троїцького, що на Луганському напрямку. Вогонь вели зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів, озброєння бойових машин піхоти (БМП), а також із  зенітної установки, чого вже давно не було. Ще довше – понад дві з половиною години з короткими перервами тривав обстріл Луганського. А на Донецькому напрямку окупанти гатили із 120-міліметрових мінометів поблизу Водяного та Широкиного. Під ворожим вогнем перебували й оборонці Авдіївки.

Попри такі агресивні дії загарбників, на щастя, загиблих у наших лавах не було. Однак поранень уникнути не вдалося. Їх отримали двоє наших воїнів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply