Новини для українців всього свту

Thursday, Apr. 22, 2021

Українці купують щораз більше електромобілів

Автор:

|

Квітень 14, 2017

|

Рубрика:

Українці купують щораз більше електромобілів

А це означає, що йдемо у ногу з усім світом,  де різко зростає попит на електромобілі, які мають чимало переваг над тими, що рухаються силою бензинових чи дизельних двигунів. 14 квітня Головний сервісний центр МВС оприлюднив статистику про електромобілі, зареєстровані в Україні.

У першому кварталі 2017 року продаж електромобілів зріс майже удвічі, порівнюючи з першим кварталом попереднього: 620 зареєстрованих автомобілів до 294. А загалом упродовж 2016 та першого кварталу 2017 років в Україні зареєстрували 2284 автомобілі.

Як зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, найбільшим попитом електромобілі користуються у Києві, в Одеській та Харківській областях, далі йдуть Дніпропетровська, Львівська, Київська та Запорізька області. А ще у МВС повідомляють, що будь-який електромобіль потрібно реєструвати у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ. Однак «процес не має жодних відмінностей від реєстрації звичайних автомобілів».

Додамо, за даними Єдиного державного реєстру МВС, за 2016 рік в Україні кількість авто на електротязі зросла у чотири рази. Крім того, у кінці 2015 року в Україні скасували ввізне мито на електромобілі.

Як ми вже нещодавно повідомляли, Міністерство інфраструктури України поланує придбати 50 зарядних станцій для електромобілів.

Лідерство популярності електромобілів в Україні впевнено утримує Nissan.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply