Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Український віце-прем’єр жорстко критикує МВФ

Автор:

|

Квітень 18, 2017

|

Рубрика:

Український віце-прем’єр жорстко критикує МВФ

Наголосимо, не увесь Міжнародний валютний фонд. Йдеться лише про голову його місії в Україні Рона ван Родена. 18 квітня він оприлюднив на сайті «Економічна правда» свою статтю про реформу пенсійної системи в Україні. І викликав цим вкрай негативний відгук віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, який дав їй у мережі Facebook ось таку оцінку: «…Жахлива непрофесійність!!!».

У розширеному коментарі для «Економічно правди» пан Розенко висловив думку, що у матеріалі використано досить багато незрозумілих «або навіть маніпулятивних тез», з яких виведено неправильні висновки. Зокрема віце-прем’єр-міністр не погоджуються із твердженням голови місії МВФ про те, що «основна структура пенсійної системи не змінилася з радянських часів». За словами Павла Розенка, колишню радянську систему зруйнувала реформа, впроваджена ще у 2000-роках. Однак поки справді не вдалося дійти до європейської через 14-річне зволікання влади щодо запровадження накопичувальної пенсійної системи. А разом із «недержавними пенсійними фондами це обвалило можливості пенсійного фонду виплачувати людям достойні пенсії»

«До того ж, віце-прем’єр вказав, що не погоджується з тезою про необхідність скорочення припливу нових пенсіонерів. На його думку, варто робити акцент не на кількості пенсіонерів, а на доходах пенсійного фонду.

Тому «дискусія на тему високий чи низькій пенсійний вік в Україні, знов подається в своєрідній інтерпретації, яка як для фахівця, є досить сумнівною», – пояснив політик. І додав, що пенсійна реформа обов’язково відбудеться, однак перед тим пройде серйозне обговорення в уряді.

Світлина: Павло Розенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply