Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Український телеканал пропагував окупантів

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Український телеканал пропагував окупантів

0116___06--1

Керівництво каналу «СТБ», що користується чималою популярністю в українців, 16 січня вирішило припинити показ програми «Битва екстрасенсів» російського виробництва та звільнити працівників, які допустили її появу у телеефірі. Окрім того голова правління «Міжнародного медіа-центру СТБ» Володимир Бородянський на своїй facebook-сторінці самокритично визнав: «Росія і Україна, з вини Росії, ворогують, російські військові присутні на Донбасі, Росія анексувала Крим. Показ даної програми з моральної точки зору неприпустимий. Мені соромно. Я прошу вибачення у телеглядачів».

За сценарним задумом змагання екстрасенсів полягає у тому, що вони бачать приховане від інших, заглядають у минуле, майбутнє і навіть у підсвідомість. У трансльованій напередодні програмі показано групу осіб у камуфляжній формі, які влаштували засідки у занедбаній будівлі. Про одного з них екстрасенс сказав, що той «воював і зовсім нещодавно». А потім уточнив – в Україні. Це пізніше було підтверджене самим учасником програми, який назвався військовослужбовцем.

Трансляція викликала обурення користувачів соціальних мереж. Вони закликали Національну раду з питань телебачення і радіомовлення негайно відреагувати. Цього ж дня прес-служба Нацради повідомила, що буде проведено перегляд запис програми. Сам же інцидент розглянуть на засіданні 19 січня.

На світлині: епізод скандальної програми (фото з екрана телевізора).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply