Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Український стяг над парламентом Альберти

Автор:

|

Вересень 08, 2017

|

Рубрика:

Український стяг над парламентом Альберти

Це перша провінція Канади, у якій оселилися українці, перша, де почали діяти ранні українські релігійні та культурні спільноти. У п’ятницю, 8 серпня, агенція «Укрінформ» повідомила, що з нагоди відзначення Дня українсько-канадської спадщини над будівлею парламенту провінції Альберта урочисто підняли прапор України. У церемонії взяли участь прем’єр-міністр Альберти Рейчел Нотлі і міністр економічного розвитку та торгівлі Альберти Дерон Білоус. Зрозуміло, що зібралося чимало представників діаспори. Адже нині українське коріння має близько 10 відсотків населення Альберти.

«Наш уряд із гордістю визнає видатний внесок альбертійців українського походження у становлення нашої провінції. Від приватного сектору до академічної сфери, державної служби, культури й спорту – українські альбертійці зіграли ключову роль в історії Альберти», – наголосила пані Рейчел Нотлі.

Ця провінція вперше відзначає День українсько-канадської спадщини. Рішення про його святкування провінційний парламент прийняв одноголосно. Подібне свято відзначили й у найбільш населеній провінції Канади Онтаріо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply