Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Український орден вручено екс-президенту Франції

Автор:

|

Жовтень 01, 2018

|

Рубрика:

Український орден вручено екс-президенту Франції

Це зробив у понеділок, 1 жовтня, Президент України Петро Порошенко. Колишнього Президента Франції Франсуа Олланда відзначено державною нагородою України – орденом Свободи – за визначний особистий внесок у підтримку суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, а також у справі протидії  розгортання агресії на Донбасі та деокупації  Криму.

На церемонії вручення Президент України подякував колишньому Президенту Франції за його ініціативу разом з Канцлером Німеччини щодо створення Нормандського формату, який відкрив шлях до дипломатичних переговорів для досягнення миру на Донбасі. «Для мене велика приємність і велика честь відзначити найвищою державною нагородою України великого друга України, великого мого друга – людину, яка відіграла величезну роль в захисті суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, в захисті цінностей демократії і свободи», – сказав Петро Порошенко.

Колишній Президент Франції подарував Президенту України свою книгу спогадів з дарчим написом. Глава нашої держави також зазначив, що мемуари Франсуа Олланда «Уроки влади» найближчим часом будуть видані українською мовою та запросив автора взяти участь у презентації книги його спогадів в Україні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply