Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Український Маріуполь обстрілювали росіяни

Автор:

|

Травень 07, 2018

|

Рубрика:

Український Маріуполь обстрілювали росіяни

Інтернет-видання ВВС у понеділок, 7 травня, пише, що Міжнародна незалежна дослідницька група Bellingcat знайшла докази участі російських військовослужбовців у обстрілі Маріуполя в січні 2015 року. Схожу заяву зробив цього ж дня і голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак.

На своєму сайті група Bellingcat повідомляє, що їй вдалося встановити особи дев’яти російських офіцерів, які брали безпосередню участь у цій операції. У їх числі – один генерал, два полковники і три підполковники. А ще за день до обстрілу Маріуполя з Росії на територію України були переправлені дві батареї ракетних систем залпового вогню (РСЗВ). Зокрема, у повідомленні сказано: «Рано вранці 24 січня 2015 року ці батареї були розгорнуті поряд з селом Безіменне з метою обстрілів міста Маріуполя та його околиць, а згодом були повернуті у Росію».

А голова СБУ Василь Грицак в понеділок заявив: «Нашими слідчими встановлено і доведено, що цей терористичний акт здійснений кадровими російськими військовослужбовцями із застосуванням двох штатних реактивних дивізіонів Збройних сил РФ».

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: 24 січня 2015 року, триває обстріл житлових районів Маріуполя, внаслідок якого загинули 30 людей, а понад 100 отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply