Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Українські воїни відвідали школярів

Автор:

|

Березень 20, 2018

|

Рубрика:

Українські воїни відвідали школярів

У вівторок, 20 березня, оприлюднено чергове зведення прес-центру штабу АТО.  З нього дізнаємося, що минулої доби проросійські терористи зносу знехтували умовами перемир’я. На Донецькому напрямку у районі Новогригорівки вони вели вогонь зі стрілецької зброї по українських укріпленнях. Учора це був єдиний обстріл, але він завершився пораненням у наших лавах. Постраждалого бійця оперативно доправили до лікувального закладу. На Луганському було дотримано повної тиші.

Прес-центр штабу АТО також повідомляє, що у місті Краматорську офіцери Об’єднаного центру цивільно-військової співпраці спільно з воїнами-десантниками провели для майбутніх захисників України спортивно-патріотичне свято «Спорт єднає серця українців». Школярам не лише показали справжню стрілецьку зброї, а й навчили розбирати та складати автомат АКС-74. Також було продемонстровано майстер-клас з надання першої медичної допомоги у бойових умовах.

Натомість вихованці Центру позашкільної роботи продемонстрували гостям свої навички самооборони, акробатики та вокальні таланти й передали бійцям на передову власноруч виготовлені сувеніри та малюнки з побажаннями миру та якнайшвидшого повернення додому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply