Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Українські військові подарували дітям тепло

Автор:

|

Серпень 14, 2016

|

Рубрика:

Українські військові подарували дітям тепло

ATO_0814

На черговому брифінгу, що відбувся 14 серпня, речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник повідомив про втрати в особовому складі українських Збройних сил за минулу добу. На щастя, загиблих нема, поранення отримали три бійці. А Головне управління розвідки Міноборони України добуло інформацію про втрати окупантів – минулої доби загинули 3 і поранено 7 бойовиків. Розвідники дізналися навіть назви та номери відрозділів, а також встановили особи кількох поранених. Наймолодший з них – Колесник Михайло Геннадійович 1987 року народження.

Зведення прес-центру штабу АТО станом 14 серпня розповідає про факти грубого порушення бандформуваннями на Донбасі Мінських угод щодо заборони використання важкого озброєння. Понад сто 122-міліметрових снарядів спрямували терористи на українські позиції біля Лебединського та Солодкого. А загалом минулої доби російські окупаційні війська 56 разів відкривали вогонь по позиціях Сил АТО. У Богданівці та Миколаївці ще до світанку відбулись бойові зіткнення з ворожими диверсійно-розвідувальними групами. В обох випадках загарбники отримали гідну відсіч.

А тим часом поряд з бойовими діями триває мирне життя. І у ньому теж не обходиться без активної участі військових. Ще донедавна у Нескучненській загальноосвітній школі Великоновосілківської районної ради Донецької області через аварійний стан теплотраси була проблема з опаленням. Діти взимку мерзли у холодних класах, постійно хворіли, або й взагалі тижнями сиділи вдома. І так тривало понад 10 років. Тепер завдяки українським військовикам з груп Цивільно-військового співробітництва, учні будуть вчитися у теплих класах. Школа вже має нову теплотрасу.

На світлині: захисники Вітчизни прийшли провідати школярів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply