Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Українські військові бормашини не бояться

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Українські військові бормашини не бояться

Візит до стоматолога важко назвати приємною подією. Однак ставляться до цього люди по-різному – від панічного страху до філософського «як треба, то треба». А сучасним українським фронтовикам дуже треба. Бо коли немилосердно болять зуби, воювати складно. Є проблема! Але її вирішують волонтери. Прес-центру штабу АВТО розповів про роботу мобільних стоматологічних кабінетів у Авдіївці. Висококласні фахівці центру Elite line вже допомогли сотням військовослужбовців, які потерпали від гострого зубного болю. Число вражає. Лікар Ольга Кошель пояснила, що інтенсивне паління, незбалансоване харчування, стреси, неякісна вода, проблеми з гігієною призводять до того, що зуби «летять» надзвичайно швидко. До слова «стоматологічний десант» лікує не лише військових, а й дітей-інвалідів та соціально незахищених осіб.

Тим часом війна триває. Як дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО станом на 13 квітня, минулої доби окупаційні війська відкривали вогонь 61 раз. Про цьому постійно вдавалися до забороненого Мінськими угодами важкого озброєння. Шахту «Бутівку», наприклад, обстріляли з мінометів калібру 120 та 82 міліметри. Це мало трагічні наслідки. Загинув військовослужбовець однієї з механізованих бригад.

Мінометний вогонь терористи вели й на багатьох інших ділянках лінії розмежування. На усіх трьох напрямках використовували озброєння бойових машин піхоти (БМП). Одразу в кількох місцях вели обстріли наших позицій ворожі снайпери.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply