Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Українські олігархи бояться конкуренції?

Автор:

|

Липень 26, 2017

|

Рубрика:

Українські олігархи бояться конкуренції?

Приватне акціонерне товариство «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) через суд вимагає скасувати контракт між ірландською авіакомпанією-лоукостером Ryanair і аеропортом «Львів». Про те, що позов уже подано, 26 липня повідомив у мережі Facebook міністр інфраструктури України Володимир Омелян. І навіть виклав фотокопії заяв до Господарського суду міста Києва.

Як твердять у МАУ, лоукостер під час підписання угоди отримав «особливі, не доступні позивачу умови аеропортного обслуговування». На думку представників компанії, це можна вважати дискримінацією. Отож позивач вимагає  скасувати угоду Ryanair та аеропорту «Львів» і визнати незаконними дії Мінінфраструктури України щодо підписання угоди з лоукостером на обслуговування в аеропорту «Бориспіль». А ще вписано дуже оригінальну як для юридичного документа вимогу – зобов’язати міністерство не сприяти приходу Ryanair в Україну. І нарешті МАУ скаржиться, що змушене було зменшити вартість перевезень на кількох маршрутах, а тому вимагає від міністерства відшкодування багатомільйонних збитків.

Коментарі тут зайві. Тому процитуємо висновок Володимира Омеляна: «Моя відповідь одна: наші олігархи не життєздатні в ринкових умовах і бояться будь-яких навіть натяків на вільну конкуренцію».

Нагадаємо, що на початку липня аеропорт «Бориспіль» повідомив, що уклав угоду з лоукостером Rayanair. Пізніше у «Борисполі» заявили, що лоукостер висунув незаконні умови, через що продовження переговорів неможливе.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply