Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Українські мільйони Пола Манафорта

Автор:

|

Серпень 07, 2018

|

Рубрика:

Українські мільйони Пола Манафорта

Інтернет-видання «Deutsche Welle» передає у вівторок, 7 серпня, цікаву для українців новину з суду над відомим політтехнологом і лобістом. Колишній діловий партнер Пола Манафорта Рік Гейтс зізнався, що вони спільно скоїли низку протиправних вчинків. Зокрема, не повідомили владі Сполучених Штатів про власні рахунках у 15 зарубіжних банках, знаючи, що їхні дії незаконні. За його словами, гроші на ці рахунки «надходили від доходів за політичні консультації в Україні».

При цьому Пол Манафорт не був зареєстрований у США як іноземний агент. Рік Гейтс, який погодився співпрацювати із слідством, також розповів, що партнер доручав йому повідомляти про закордонні доходи як про позики, щоб зменшити суму, що підлягає оподаткуванню. Визнав навіть, що викрав у Пола Манафорта сотні тисяч доларів, маючи доступ до його зарубіжних рахунків.

Нагадаємо, що слухання у цій справі почалися 31 липня і триватимуть приблизно три тижні. Екс-очільника передвиборного штабу Дональда Трампа звинувачують у відмиванні грошей, отриманих від українських політиків, які перебували при владі до Революції Гідності. Пол Манафорт працював політтехнологом поваленого президента України Віктора Януковича і правлячої на той час Партії регіонів, за що отримав, як твердить слідство, $60 мільйонів.

Світлина АР: Рік Гейтс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply