Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Українські маневри в Азовському морі

Автор:

|

Жовтень 10, 2018

|

Рубрика:

Українські маневри в Азовському морі

На сайті Державної прикордонної служби України у середу, 10  жовтня, вміщено розповідь про участь Маріупольського загону морської охорони у навчаннях, в яких відпрацьовується відбиття збройного нападу ворожого десанту з моря. Вишкіл відбувається в районі Білосарайської затоки Азовського моря спільно з підрозділами інших силових структур. Зокрема, з тактичною авіацією Повітряних Сил, танковими військами, артилерією, механізованими ротами.

До маневрів залучено 5 штурмових літаків СУ-24, 4 гвинтокрили МІ-8, близько 10-ти новітніх танків, понад 10 гаубиць, 5 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони. Загальна чисельність залученого особового складу всіх підрозділів становить понад 500 військовослужбовців.

Морські прикордонники впевнено й вміло застосовують свій досвід охорони державного кордону в акваторії Азовського моря, який вже п’ятий рік здобувають у щоденній службі в умовах протидії провокаціям та відкритій ворожості агресивного сусіда. Злагоджені дії повітряного, морського та сухопутного компонентів високо оцінено штабом навчань.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply