Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Українські авіадвигуни підкорюють Європу

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

Українські авіадвигуни підкорюють Європу

Акціонерне товариство «Мотор Січ», що у Запоріжжі, з наступного року планує продавати в Австрію свої серійні двигуни. Як стало відомо 22 червня, з цього приводу підписано рамкову угоду з австрійською авіабудівною компанією Diamond Aircraft Industries. Нею передбачено, що український постачальник впродовж 2018-2023 років виготовить 400 двигунів АІ-450С для для європейського бізнес-джета DA-50.

Підписання остаточного (чи, як його ще називають – твердого) контракту з австрійською стороною заплановано здійснити до кінця поточного року. Двигун потужність 460 кінських сил і масою 170 кілограмів спеціально розробили для реалізації програми ремоторизації DA-50. Український AІ-450С четвертого покоління повинен замінити німецький дизельний Teledyne Continental TSIOF-550J потужністю 350 кінських сил.

Бізнес-джетом називають адміністративний літак, призначений для перевезення офіційних осіб державних установ і комерційних організацій. Крилаті машини цього класу мають салон, в якому з високим ступенем комфорту можуть розміщуватися від 6-8 до 15-20 осіб. Бізнес-джети обладнують електронними засобами, що дозволяє пасажирам працювати під час польоту.

About Author

news

  • Одессит

    Запорожье-это Новороссия.

    • Oleksandr Yablonsky

      и на хрена єто тут висит, а модератор