Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Українські амбасадори побачили війну

Автор:

|

Серпень 27, 2018

|

Рубрика:

Українські амбасадори побачили війну

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у понеділок, 27 серпня, розповідає про зустріч командувача Об’єднаних Сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з керівниками закордонних дипломатичних установ України, які прибули на Донбас для ознайомлення з обстановкою в районі проведення операції. Посли отримали вичерпну інформацію про склад та організаційну структуру російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Окрім того, отримали доступ до даних розвідки, що стосуються керівних посад у дислокованих на Донбасі 1-у та 2-у армійських корпусах 8-ї Армії Південного військового округу Росії. На них перебувають кадрові російські офіцери. Також було наведено факти обстрілів населених пунктів та жертв поміж мирного населення на території, підконтрольній урядові України.

Командувач подякував українським послам за результативну діяльність щодо створення кола держав-друзів України, які постійно працюють проти російського агресора на міжнародній арені.

А з оприлюдненого 26 серпня зведення із зони бойових дій дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська 23 рази відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому вони застосовували міномети калібру 82 і 120 міліметри та 122-міліметрові гармати. Внаслідок обстрілів поранено двох захисників України, ще двоє отримали бойові травми. Також вчора під час виконання бойового завдання один український військовослужбовець зазнав поранень від підриву на мінно-вибуховому пристрої, а інший отримав травму. Ще двоє загинули та один отримав травму з особистої необережності внаслідок спрацювання вибухового пристрою.

За даними розвідки, убито трьох окупантів, ще семеро отримали поранення.

Світлина: (зліва – направо) командувача Об’єднаних Сил генерал-лейтенанта Сергій Наєв, посол України в Канаді Андрій Шевченко та посол України у США Валерій Чалий.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply