Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 9, 2021

Українське військо стало сильнішим

Автор:

|

Серпень 12, 2017

|

Рубрика:

Українське військо стало сильнішим

Цією доброю новиною Президент України Петро Порошенко 12 серпня поділився на своїй сторінці у мережі Facebook. Він повідомив, що Державний концерн «Укроборонпром» передав Збройним Силам майже 16 тисяч одиниць військової техніки.

А на сайті концерну уточнено, що підприємства-учасники «Укроборонпрому» передали для української армії 15 903 одиниці озброєння і військової техніки (ОВТ). Конкретно за період з липня 2014 по липень 2017 року, надійшло 5 281 одиниця нової та модернізованої техніки, 7 164 одиниці відремонтованої і відновленої, а також передано 3 458 одиниць запасних частин, інструментів, приладдя, вузлів та агрегатів.

Серед нового і модернізованого ОВТ більшість становить ракетно-артилерійське озброєння, а також ракети і боєприпаси посилання. Українське військо також отримало 1 277 нових і модернізованих систем радіолокації, радіоелектронної боротьби і засобів зв’язку, 295 одиниць панцерної техніки, артилерії та спеціальної техніки, а також 35 одиниць авіаційної техніки та обладнання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply