Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Українське мовлення шириться Донбасом

Автор:

|

Травень 23, 2017

|

Рубрика:

Українське мовлення шириться Донбасом

Українське телерадіомовлення вже є в усіх містах Донецької та Луганської областей. Залишилося поширити вітчизняний інформаційний простір на селах та селища. Про це, як повідомив 23 травня «Укрінформ», сказав член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Косинський. А зробив він таку заяву, виступаючи на Міжнародній конференції «Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни».

Крім того, на Донбасі зараз є три ділянки, які залишаються «білими плямами» через активні бойові дії. Там також хочуть забезпечити українське мовлення. «Такі завдання будуть виконані через будівництво, перш за все, двох веж – у Покровську висотою 200 метрів і в Луганській області, у Бахмутівці – 134 м. Я маю великі сподівання, що цього року ці завдання будуть виконані», – наголосив пан Костинський.

About Author

news

  • Виктор Тор

    Я ,конечно,извиняюсь,но в Донбассе людям “до дупы” украинське мовлення”. Им нужна или украинская власть -одним, или власть российская- другим. Все остальное -“окозамилювання”. Ума нет (или желания) освободить,так не раздражайте нормальных людей этой бредятиной о “заботе”. Все все понимают, не средневековые крестьяне.