Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Українська Церква буде єдина!

Автор:

|

Жовтень 11, 2018

|

Рубрика:

Українська Церква буде єдина!

У Стамбулі у четвер, 11  жовтня, оголошено заяву щодо Української Православної Церкви. За рішенням Синоду, Вселенський Патріархат продовжує процедуру надання їй Томосу про автокефалію. У рішенні міститься також заклик до всіх сторін запобігти привласненню церков, монастирів та іншого майна, а також будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб мир і любов Христа перемагали.

Наступним кроком на шляху до автокефалії повинно стати проведення Собору нової Помісної Церкви, яка має обрати Предстоятеля. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України 11 жовтня, коментуючи добру новини з Константинополя, сказав: «Це буде архієрейський Собор, у якому візьмуть участь архієреї Київського патріархату, архієреї Автокефальної церкви на чолі з митрополитом Макарієм, і архієреї Московського патріархату, які захочуть. Це буде об’єднавчий собор, який обере спільного Предстоятеля-патріарха. А далі після цього буде рішення Вселенського Патріарха про надання Томоса про автокефалію Української Церкви». Як зазначено, такий об’єднавчий собор буде скликано вже найближчим часом.

Патріарх Філарет також наголосив, що в Україні матимуть право існувати інші православні церкви, але «Українською церквою» називатимуться тільки ті, які ввійдуть до складу єдиної Помісної Церкви.

Світлина ЕРА: Синод озвучив своє рішення щодо української церкви.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply