Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Українська складова інавгурації Президента США

Автор:

|

Січень 11, 2019

|

Рубрика:

Українська складова інавгурації Президента США

Нею зараз зацікавилися прокурори США. Про це у п’ятницю, 11 січня, повідомляє низка авторитетних інтернет-порталів з посиланням на газету «The New York Times». Зокрема, є припущення, що деякі громадяни України на інавгурації Президента США могли позиціонувати себе як посередники для нормалізації відносин з Москвою і зняття антиросійських санкцій.

Як пише видання, присутність українських політиків і бізнесменів на інавгурації Дональда Трампа викликали інтерес спецпрокурора США Роберта Мюллера. Федеральні прокурори опитали свідків, щоб дізнатися, яким чином українці отримали доступ до інавгураційних заходів, з ким ці особи зустрічалися в США, що обговорювали і чи не представляли планів, які збігаються з інтересами Москви.

Нагадаємо, що Комісія під керівництвом спецпрокурора США Роберта Мюллера протягом 18 місяців розслідує передбачуване втручання Росії у вибори Президента Сполучених Штатів у 2016 році. Вже пред’явлено звинувачення 33 фігурантам. У їх числі є троє колишніх помічників Дональда Трампа.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply