Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Українська пшениця рухається на південний схід

Автор:

|

Січень 31, 2018

|

Рубрика:

Українська пшениця рухається на південний схід

Про це сайт «Голосу Америки» у середу, 31 січня, повідомляє з посиланням на провідного провайдера фінансової інформації компанію Bloomberg. За її даними, в Індії знизилися обсяги реалізації пшениці, зібраної на ланах України. Однак це вдалося успішно компенсувати, просунувшись далі – аж в Індонезію.

Індія була найбільшим імпортером української пшениці у 2016-2017 роках, однак зуміла наростити власне виробництво зернових культур. Таким чином Україна зіткнулася з подвійною проблемою. Потрібно було впоратися із падінням продажів на індійському ринку та зростанням конкуренції з боку Росії, яка отримала торік високий врожай і здобула провідні позиції на ринку Єгипту – основного покупця пшениці в світі.

Єдиним виходом стало рухатися у протилежний бік – в Індонезію, що є другим за величиною покупцем пшениці. Ця економічно потужна держава вже імпортувала протягом нинішнього сезону 1,8 мільйони тон з України, що на 11 відсотків більше ніж за весь минулий сезон. Як твердить Bloomberg, частка Індонезії в імпорті пшениці з України становить зараз 16%. Більше закупили цього сезону українського зерна також у Філіппінах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply