Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Українська діаспора закликає посилити боротьбу із пропагандою РФ

Автор:

|

Липень 02, 2019

|

Рубрика:

Українська діаспора закликає посилити боротьбу із пропагандою РФ

Уряду Канади варто посилити протидію російській пропаганді у соціальних мережах. Про це йдеться у підготовлених Конгресом українців Канади рекомендаціях канадським депутатам й урядовцям, повідомляє Укрінформ.

“Конгрес українців Канади закликає уряд Канади у погодженні із громадським сектором швидко та всебічно працювати над видаленням із соціальних мереж мови ненависті, у тому числі російських дезінформаційних кампаній, які навмисно пропагують ненависть і агресію проти України й українців”, – зазначається у документі.
В українській організації також звернули увагу на необхідність чіткого позначення ботів, тобто автоматизованих сторінок, у соціальних мережах й пообіцяли консультувати канадський уряд з питань підтримки України. “КУК і надалі тісно співпрацюватиме із урядом Канади у питанні зміцнення оборонних та безпекових відносин із Україною шляхом вжиття конкретних заходів із підтримання в Європі тривалого миру, повернення під контроль України нині окупованих територій й наближення України до визначеної нею мети вступу до ЄС і НАТО”, – стверджується у рекомендаціях.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply