Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Українська бойова машина із сталі НАТО

Автор:

|

Листопад 16, 2018

|

Рубрика:

Українська бойова машина із сталі НАТО

Державний концерн «Укроборонпром» повідомив у п’ятницю, 16  листопада, що Київський бронетанковий завод виготовив експериментальний корпус БТР-3ДА з броньованої сталі виробництва однієї з країн НАТО. Йдеться тут про розроблений в Україні у 2000 році бронетранспортер з колісною формулою 8х8.

Новий корпус, для виготовлення якого було необхідно зварити понад 1800 окремих деталей, у тому числі – майже тисячу броньованих, найближчим часом буде направлений для випробувань на полігон. Там його обстріляють з мінімальних дистанцій з різного озброєння.

Роботи зі зварювання корпусу на підприємстві були проведені у рамках виконання завдання з розширення виробництва української панцерної техніки. Наразі осяги виробництва БТР-3ДА, як і БТР-4, тісно пов‘язано із потужностями єдиного виробника корпусів – приватного підприємства Лозівський ковальсько-механічний завод. Окрім того, використання сталі країн-членів НАТО дозволяє не залежати від одного постачальника криці, а значно диверсифікувати їх число.

Після успішних випробувань, якщо будуть на те замовлення з боку силових відомств України, «Київський бронетанковий завод» зможе самостійно зварювати корпуси для БТР-3ДА. А це дозволить значно розширити виробництво цієї бойової машини, яка з початком російської агресії довела свою високу ефективність на полі бою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply